9876543210

Audioriver Festival 2018 w Płocku

Strona główna » Imprezy Dodano: 2017-11-09

Audioriver Festival 2018

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż karnetów na 13. edycję festiwalu Audioriver! Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Płocku.


Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, który charakteryzuje się nie tylko różnorodnym programem muzycznym, ale również wyjątkowym klimatem i niezwykłą lokalizacją. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie artystów związanych z muzyką elektroniczną, a także wykonawców ocierających się alternatywę, pop, rock czy hip-hop.
Główna część wydarzenia odbywa się na malowniczej plaży nad Wisłą, a darmowa część dzienna gości na zabytkowym Rynku Starego Miasta w Płocku. Trzeci dzień festiwalu to kilkanaście godzin muzyki i odpoczynku w pięknie zaadaptowanym parku, również w samym centrum miasta.
Uwaga! Pule karnetów są ograniczone nie tylko czasowo, ale i liczbowo, dlatego warto nie zwlekać z zakupem do ostatnich dni wybranej transzy.

Etapy sprzedaży biletów na Audioriver Festival 2018:
6 listopada - 3 grudnia:
karnet 2 dniowy - 170 zł
karnet 3 dniowy - 230 zł
4 grudnia - 4 lutego:
karnet 2 dniowy - 220 zł
karnet 3 dniowy - 290 zł
5 lutego - 13 maja:
karnet 2 dniowy - 250 zł
karnet 3 dniowy - 320 zł
14 maja - 22 lipca:
karnet 2 dniowy - 280 zł
karnet 3 dniowy - 350 zł
23 lipca - 27 lipca:
karnet 2 dniowy - 310 zł
karnet 3 dniowy - 380 zł
Bilety jednodniowe (piątek lub sobota na plaży)* – 170 zł. Dostępne w późniejszym terminie.
Powyższe ceny nie zawierają prowizji ebilet.pl oraz operatora płatności online.
*Bilet jednodniowy to bilet jednorazowy. W odróżnieniu od karnetów, które wymieniane są na opaski, bilet jednodniowy traci ważność po opuszczeniu terenu festiwalu.
**Wstęp na Targi Muzyczne jest bezpłatny. Kino festiwalowe biletowane jest osobno, a wejściówki dostępne będą w kasie przed seansami.

Zasady wpuszczania osób nieletnich na Audioriver
Nasz festiwal jest imprezą wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy mają ukończone 18 lat. By osoby młodsze mogły wejść na teren festiwalu, muszą mieć ze sobą następujące dokumenty:
- dowód tożsamości (prawo jazdy lub paszport)
- ksero dowodu tożsamości rodzica (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport)
- podpisana zgoda rodzica na uczestnictwo dziecka w imprezie, zawierająca wskazanie pod czyją opieką będzie ono na festiwalu (imię i nazwisko osoby pełnoletniej)
Legitymacja szkolna lub studencka nie jest dokumentem tożsamości i nie będzie uznawana na bramkach.
Restrykcje dotyczące aparatów fotograficznych:
Zabrania się wnoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer video. Dozwolone jest wnoszenie tylko i wyłącznie aparatów w telefonach komórkowych (bez ograniczenia w kwestii liczby megapixeli) oraz aparatów kompaktowych (typowy aparat kompaktowy wyposażony jest w niewymienny obiektyw, stałoogniskowy lub zmiennoogniskowy).
Wejście na imprezę tylko dla osób zachowujących się zgodnie z ogólnymi zasadami kultury. Pełny regulamin znajduję się tutaj.

Pytania dotyczące ważności, problemów z zakupem, wejściówek imiennych i innych spraw związanych z biletami, prosimy kierować na rezerwacje@ebilet.pl lub pod numery telefonów: (22) 122 8099 lub (22) 480 4400 (poniedziałek-piątek, od 10:00 do 18:00)

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/