9876543210

Aukcja Sztuki w Warszawie

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-11-10

36. Aukcja Sztuki Domu Aukcyjnego DNA

w Warszawie


W piątek  18 listopada 2016 r. o godz. 20:00 w kultowej warszawskiej kawiarni „Czytelnik” odbędzie się 36. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. W trakcie aukcji będzie można nabyć obrazy artystów młodego pokolenia, a także dzieła m.in. takich uznanych twórców jak Stanisław Fijałkowski, Jan Tarasin, Eugeniusz Geppert.
Wszystkie prace zostały rzetelnie wyselekcjonowane przez Dom Aukcyjny DNA w taki sposób, by zaprezentować jak najszerszy przekrój najnowszych trendów w sztuce.
Duże zainteresowanie wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki najnowszej z pewnością wywołają obrazy autorstwa Grzegorza Klimka, Renaty Magdy, Katarzyny Śmigielskiej, Gai Lastovjak, Dominika Smolika i innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym.
Mniejszą, ale bardzo ważną część oferty aukcyjnej będą stanowiły grafiki i obrazy z prywatnej kolekcji wrocławskiego malarza Zbigniewa Paluszaka. Pod młotek pójdą m.in. prace Stanisława Fijałkowskiego, Jana Tarasina, Eugeniusza Gepperta, Hanny Krzetuskiej-Geppert, Marii Dawskiej i Zbigniewa Paluszaka.
Wstęp na 36. Aukcję Sztuki jest bezpłatny, a ceny wywoławcze rozpoczną się już od 700 i 1000 złotych. Zainteresowani udziałem w nadchodzącej aukcji proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie http://da.dnagallery.pl/

 

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przewidziano możliwość licytacji telefonicznej bądź złożenia zlecenia licytacji z limitem. Ponadto istnieje również możliwość licytacji on-line za pośrednictwem serwisu http://dna.onebid.pl/


Wszystkie dzieła można oglądać online za pośrednictwem strony da.dnagallery.pl oraz na żywo w dniu w 18 listopada 2016 r. w warszawskiej kawiarni „Czytelnik”.

 

36. Aukcja Sztuki Współczesnej

18 listopada 2016r., godz.20.00 Kawiarnia Czytelnik ul.Wiejska 12A, Warszawa

 

Źródło: Dom Aukcyjny DNA Wrocław
http://www.da.dnagallery.pl