9876543210

David Garrett zagra w Łodzi

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-10-28

David Garrett
David Garrett, niekwestionowany wirtuoz skrzypiec, zachwycający unikatowym talentem oraz osobowością, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Artysta zagra dla Was już 10 grudnia w łódzkiej hali Atlas Arena.


Najszybszy i najprzystojniejszy skrzypek świata zagra przed polską publicznością wraz ze swoim zespołem w ramach trasy koncertowej "EXPLOSIVE Live! Tour".  David Garrett to niemiecko-amerykański skrzypek, bijący rekordy popularności wśród fanów muzyki na całym świecie. Wirtuoz sprzedał dotychczas ponad milion płyt, docierając na szczyty list przebojów w Azji, Europie i USA, a także zdobywając liczne Złote oraz Platynowe Płyty.
Utalentowany muzyk ma na swoim koncie także przygodę z modelingiem - pracę dla magazynu Vogue, marki Armani oraz na wybiegach The Fashion Week. Swój wielowymiarowy talent gwiazdor realizuje również w aktorstwie. W 2013 roku artysta wcielił się w tytułową rolę dziewiętnastowiecznego skrzypka Niccolò Paganiniego w filmie "Paganini: Uczeń diabła".
Grudniowy koncert Davida Garretta w Polsce odbędzie się w ramach trasy promującej crossoverowy album "Explosive". Wydawnictwo to wybuchowa mieszanka coverów największych przebojów muzyki klasycznej, pop a także własnych kompozycji skrzypka. Najnowszą płytę sam wirtuoz podsumował w trzech słowach: energetyczna, niezwykła, poruszająca. Nie ulega wątpliwości, że taki też będzie koncert artysty w łódzkiej Atlas Arenie!

 

Bilety:

https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/david-garrett/

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/