9876543210

Gabi Drzewiecka poprowadzi zajęcia w Akademii Menedżerów Muzycznych

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-08-05

Gabi Drzewiecka poprowadzi zajęcia w Akademii Menedżerów Muzycznych

Akademia Menedżerów Muzycznych, jak co roku w okresie wakacyjnym, informuje o lekkim przebudowaniu kadry wykładowców. Tak jest i tym razem. AMM zaczyna od mocnego uderzenia, ponieważ właśnie ogłasza, że w 17.edycji Akademii wykładowczynią będzie dziennikarka muzyczna, Gabi Drzewiecka.

 

Właśnie trwa rekrutacja do 17.edycji szkoły, która już od prawie dekady edukuje menedżerów muzycznych, ale też muzyków, dziennikarzy itp. AMM może pochwalić się liczbą ponad 300 absolwentów, którzy pracują z topowymi artystami czy w najważniejszych firmach fonograficznych w Polsce (m.in. Asfalt czy Kayax).

Obecnie Akademia ogłasza nowych wykładowców, którzy zaczną od jesieni prowadzić zajęcia i warsztaty. Pierwszą ogłoszoną specjalistką jest dziennikarka muzyczna, znana z telewizji oraz radia – Gabi Drzewiecka. Z Gabi współpracujemy już od jakiegoś czasu, przez cały ubiegły rok była jurorką NAGRODY AMM, wiosną tego roku pojawiła się jako gość specjalny jednego z naszych wykładów. Teraz już poprowadzi pełne zajęcia. Ogromnie się z tego cieszę, bo Gabi to naprawdę profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, ale to też osoba, która bardzo wspiera młodych artystów, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie – mówi dyrektor AMM, Przemek Kubajewski.

To pierwsze, ale nie ostatnie ogłoszenie. Jak mówi Kubajewki: Mamy przygotowane jeszcze trzy newsy, wszystkie bardzo mocne.

Przypominamy, że można zapisać się jeszcze do 17.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych, która rozpocznie się w październiku. Techniczną nowością jest również to, że wszystkie zajęcia, będą odbywać się jednocześnie w sposób tradycyjny (czyli zajęcia w Warszawie) oraz online. Zapisy na http://www.akademiamm.pl.