9876543210

Hrabina Batory - spektakl w Kielcach

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-06-14

Teatr im. Stefana Żeromskiego
25-507 Kielce, ul. Sienkiewicza 32

Hrabina Batory
Jolanta Janiczak
reż. Wiktor Rubin

Grany: 14 czerwca (wtorek), godz. 19.00; Duża Scena

 

 

 

Od 13 do 18 czerwca (od poniedziałku do soboty) zapraszamy do oglądania bezpłatnie wszystkich premier sezonu artystycznego 2015/2016!
Aby uzyskać wstęp na spektakl trzeba w kasie Teatru wymienić kupon na bilet. Bezpłatne kupony czekają do odebrania w redakcjach kieleckich mediów: Radia eM, Radia Fama, Radia Kielce, Radia Zet Gold, Radia Złote Przeboje, Portalu Informacji Kulturalnej oraz TVP 3 Kielce. Kupony są także drukowane w codziennych wydaniach Echa Dnia i Gazety Wyborczej Kielce.
Kasa Teatru jest czynna od godz. 10 każdego dnia przeglądu spektakli. Na dwie pierwsze osoby z kolejki każdego dnia czeka nagroda specjalna - podwójna wejściówka na KONCERT FINAŁOWY.

Zapraszamy do głosowania na najlepszych: aktorkę, aktora i spektakl! Wśród głosujących zostaną rozlosowane upominki od redakcji kieleckich oraz 10 bezpłatnych biletów na wybrane spektakle w przyszłym sezonie!

Głosować można wypełniając kupon i wrzucając go do urny znajdującej się w kasie Teatru od godz.10.00 do 18.00 oraz na foyer Teatru od godz.18.00 do  pół godziny po zakończeniu każdego spektaklu  (do dnia 18 czerwca). Aby kupon był ważny musi zostać opatrzony imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu głosującego.
Oddawać głosy można także na FACEBOOKU Teatru.

KONCERT FINAŁOWY 19 czerwca, godz. 19.00
"Osiecka po męsku" w wykonaniu: Marcin Januszkiewicz -vocal, Jacek Kita-klawisze, Łukasz Czekała - skrzypce.

 

Źródło: http://www.teatr-zeromskiego.com.pl/