9876543210

Kolejna edycja warsztatów scenariopisarskich BAHAMA FILMS

Strona główna » Polecamy Dodano: 2015-10-08

Kolejna edycja warsztatów scenariopisarskich BAHAMA FILMS

 

Trwają zapisy na warsztaty „Scenariopisarstwo dla początkujących” organizowane już po raz XIX przez BAHAMA FILMS.

BAHAMA FILMS może pochwalić się przeszkoleniem już ponad 400 kursantów. Wśród absolwentów warsztatów znaleźli się m.in. pracownicy TVN, TVP, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, uznani pisarze, dziennikarze i copywriterzy, a także osoby dopiero rozpoczynające przygodę z pisaniem. Absolwenci wspomnianych zajęć dostali się do wymarzonych szkół filmowych w Polsce i zagranicą. Jedna z kursantek zaprezentowała swój scenariusz na festiwalu w Cannes, a inny uczestnik był nominowany do Oscara. Najmłodszy kursant zajęć miał 15, a najstarszy 87 lat. Dotychczasowe edycje warsztatów przyciągnęły miłośników pisania scenariuszy z całej Polski. 

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w branży filmowej. Wiek, płeć czy wykształcenie kandydatów nie mają znaczenia. Organizatorzy stawiają na praktykę i intensywną formę warsztatów. Każdy uczestnik kończy zajęcia z własnym, profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty, umożliwiającym dalszy rozwój. Dołącza również do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS.

Warsztaty obejmują 32 godziny zajęć (4 spotkania po 8h), odbywają się w centrum Warszawy, w małych grupach (5-8 osób) zarówno w dni powszednie, jak i weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu). Dodatkowe informacje dostępne są na www.bahamafilms.pl  oraz na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

Źródło: BAHAMA FILMS