9876543210

Koncert Noworoczny w Krynicy Zdroju

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-12-12

KONCERT NOWOROCZNY 01 STYCZNIA 2017 godz. 16:00 i 19:00.

 

Bilety w cenie 75 zł do nabycia w kasie Kina Cyfrowego Centrum Kultury w Krynicy Zdroju, ul. Piłsudskiego 19 oraz on-line oraz przez internet za pośrednictwem ekobilet.pl.

 

JOANNA HORODKO

Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, między innymi finalistka i laureatka nagrody specjalnej na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Passau (Niemcy), finalistka XII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego na Sycylii (Włochy). Była solistką Teatru Wielkiego w Łodzi i solistką Opery Nova w Bydgoszczy. Obecnie jest Solistką Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Chętnie jest zapraszana i współpracuje z wieloma instytucjami kultury. Śpiewała na scenach wielu filharmonii, teatrów muzycznych i oper m.in Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Płocku, Wałbrzychu, Elblągu, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Lublinie, a także Austrii, Holandii, Belgii i Niemiec.

 

AGNIESZKA SOKOLNICKA

Ma na koncie wiele nagród w konkursach wokalnych. Była laureatką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego „Kammeroper Schloss Rheinsberg” i półfinalistką Miedzynarodowego Konkursu Mozartowskiego w Salzburgu. Otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie pieśni Karola Szymanowskiego na VIII Moniuszkowskim Konkursie Wokalnym w Białymstoku. Została wyróżniona podczas Konkursu Wokalnego Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej w Warszawie - Złote głosy Mazowsza. Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Wałbrzycha za wybitne osiągnięcia artystyczne. Wielokrotnie występowała w teatrach muzycznych w kraju i za granicą m.in. Poznań, Szczecin, Łódz, Lübeck, Braunschweig, Palermo, Lucca, Livorno, Pisa, Ravenna

 

MAGDALENA STEFANIAK

Półfinalistka XXXIV Międzynarodowego Konkursu Hansa Gabora Belvedere Singing Competition w Amsterdamie i finalistka XIX Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej im. Kiejstuta Bacewicza w Łodzi. Zdobywczyni Nagrody Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej na VII Międzynarodowym Konkursie Sztuki Wokalnej Złote Głosy w Warszawie. Finalistka X Międzyuczelnianego Konkursu Wykonawstwa Polskiej Pieśni Artystycznej im. Edmunda Kossowskiego w Warszawie. Prowadzi ożywioną działalność koncertową występując na scenach teatrów muzycznych w kraju i za granicą.

 

RADOSŁAW ELIS

Aktor filmowy i teatralny oraz konferansjer i wokalista. Pracował w Teatrze Narodowym w Warszawie, obecnie związany jest z Teatrem Nowym w Poznaniu. Współpraca ze sceną poznańską zaowocowała takimi rolami jak: Raskolnikow „Zbrodnia i kara”, Segismundo „Życie jest snem”, Artur „Tango”, czy Don Juan „Don Juan”.

Odtwórca głównej roli (Chris) w musicalu Miss Sajgon w Teatrze Roma w Warszawie. Brał udział w wielu spektaklach i widowiskach muzycznych m.in. w „Śnie nocy letniej” w reż. Wojciecha Kościelniaka, „Księżniczce czardasza” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza.

Przez wiele lat odtwórca postaci Mirka Gabriela w serialu „Złotopolscy”.

 

Źródło: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
ul. Piłsudskiego 19, 33-380 Krynica-Zdrój
http://www.ckkrynica.pl