9876543210

Koncert zespołu DŻEM

Strona główna » Imprezy Dodano: 2015-12-11

Koncert zespołu DŻEM
Organizator: GREAT Production

Niedziela / 2016-01-24 / 18:00
Auditorium Maximum UJ
Krupnicza 35, 31-123 Kraków
sprzedaż on-line biletów trwa do 2016-01-24 15:00

kup bilety:

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=99926

 


Koncert legendy polskiego rocka, polskich Rolling Stonesów – zespołu DŻEM 24.01.2016r.
Ponad 2-godzinny występ i wszystkie największe przeboje na żywo. Fantastyczny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo DŻEM to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

 

Zespół zaczął powstawać w latach 70-tych, grając po klubach na imprezach. Takich zespołów w Polsce było mnóstwo. Po kilku latach dołączył do grupy muzyków Ryszard Riedel. Niedługo nastąpił przełom w ich karierze. Nie tylko zagrali oczarowując publiczność na Festiwalu w Jarocinie, ale zaczęli grać swoje własne utwory, takie jak PAW i WHISKY. Później następne "Czerwony jak cegłą", "Skazany na bluesa", "Człowieku co się z Tobą dzieje".
Koncerty, koncerty, koncerty i kłopoty z wokalistą i nagle wspaniała płyta DETOX, która uchodzi za wyjątkowe osiągnięcie grupy. Takie utwory jak: "List do M", "Sen o Victorii", "Jak malowany ptak" ciągle budzą emocje. Niestety 30 lipca 1994 umiera Rysiek Riedl. Jego śmierć sprawiła, że zespół DŻEM stał się największą polską legendą, która ciągle rośnie wraz z kolejną generacją słuchaczy.
Obecny skład DŻEMU to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński, solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

 

Zapraszamy na koncert!

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/