9876543210

Konferencja Tak Brzmi Miasto 2015

Strona główna » Polecamy Dodano: 2015-09-28

“TAK BRZMI MIASTO” NA WSPIERAMKULTURE.PL

 


Konferencja Tak Brzmi Miasto 2015, organizowana przez Krakowską Scenę Muzyczną, odbędzie się 24-25 października w krakowskim klubie Forum Przestrzenie. Tak - odbędzie się i wiemy to już dziś. Ale może być jeszcze lepsza właśnie dzięki Wam.

 


Opracowany został plan merytoryczny skierowany do muzyków, zespołów, menedżerów, producentów i realizatorów, organizatorów, animatorów.

Na chwilę obecną finalizowane są umowy z ponad 30 specjalistami na ok. 20 różnych aktywności (to ok. 50% całości planu). Wśród nich m.in.: AbradAb, Andrzej Puczyński, Kajetan Balcer (MaxFloRec), Joanna Ostrowska (Akademia Menedżerów Muzycznych), Kuba Strzyżewski (Rochstar), Kuba Wandachowicz, Leszek Biolik, Marek Szwarc (The Rolling Tapes), Mariusz Herma (Teraz Rock, Przekrój, Polityka), Piotr Metz (Program III Polskiego Radia, Radio Kraków), Piotr Żaczek, Tomasz Grewiński (Kayax).
W ramach konferencji odbędzie się Targ Muzyczny - wstępnie potwierdzonych jest ok. 35 wystawców.
Organizatorzy mówią: Zgromadziliśmy potrzebne środki by samodzielnie sfinansować plan minimum”. Jednak jesteśmy z tych, którym rzadko wystarcza minimum. Potrzebujemy więc dodatkowe 15 tys. złotych. Zebraną kwotę przeznaczymy na kolejnych specjalistów. Wielu z nich popiera ideę i nie wyceniają się “komercyjnie”, jednak sama ich liczba (70!) generuje sporą sumę. Część z zebranej kwoty, chcemy również przeznaczyć na promocję wydarzenia - by jak najwięcej ludzi mogło skorzystać.
Inicjatywę można wspierać do 9 października pod adresem:
http://wspieramkulture.pl/projekt/1098-Konferencja-Tak-Brzmi-Miasto-2015

Więcej informacji na temat Konferencji można znaleźć na stronie http://takbrzmimiasto.pl/

Organizator: fundacja Krakowska Scena Muzyczna.
Rozpoczęliśmy swój żywot w 2011 r. jako oddolna inicjatywa zrzeszająca muzyków, lokale, firmy i fanów. Przez ponad cztery lata działalności promujemy, informujemy, dokształcamy, organizujemy i ciągle podnosimy poprzeczkę. W skrócie - dajemy znać światu, że w Krakowie się dzieje i dbamy o to, by działo się dobrze.
86 koncertów
5 festiwali
Ponad 30 audycji
4 specjalne wydawnictwa płytowe
Ponad 150 realizacji wideo
Ponad 300 artykułów
Ponad 30 warsztatów / wykładów / paneli dyskusyjnych
2 semestry szkoleń na Uniwersytecie Jagiellońskim

 

Źródło: Krakowska Scena Muzyczna