9876543210

Me And That Man i Sasha Boole w Krakowie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2017-08-31

Me And That Man rusza w trasę po Polsce!

5.10 - Kraków, Teatr Variete, godz. 19:00

 

Koncert na Facebooku:

http://www.facebook.com/events/1880013578920521/

 

Me And That Man rusza w trasę po Polsce!

Po sukcesie zagranicznych koncertów, po zebraniu świetnych recenzji, zespół Me And That Man wyruszy jesienią w polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death”. Kapela odwiedzi 13 miast. Jako support wystąpią Sasha Boole i Ferthile Hump.

21.09 - Toruń, Lizard King
22.09 - Zielona Góra, Kawon
23.09 - Katowice, Fabryka Porcelany
24.09 - Wrocław, Zaklęte Rewiry
28.09 - Poznań, Aula Artis
29.09 - Warszawa, Palladium
30.09 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1.10 - Szczecin, Sala Koncertowa
4.10 - Bielsko-Biała, Galeria BWA
5.10 - Kraków, Teatr Variete
6.10 - Rzeszów, Lukr
7.10 - Łódź, Wytwórnia
8.10 - Białystok, Zmiana Klimatu
Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne. Wydany wiosną „Songs Of Love And Death" to debiutancki album zespołu Me And That Man. Obok Nergala i Johna w składzie koncertowym Me And That Man znaleźli się również basista Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.
Taką refleksją temat płyty podzielił się Adam Nergal Darski: - Długo czekaliśmy na ten dzień… bo w końcu owoc naszej dwuletniej wędrówki ujrzy światło dnia (albo nocy). Wychodzimy ze strefy komfortu, żeby zredefiniować to, kim jesteśmy jako artyści. O tej drodze i nie tylko opowiada płyta „Songs Of Love And Death”, z której jesteśmy potwornie dumni! Me And That Man to nowe rozdanie, nowy ekscytujący rozdział w życiu moim i Mr. Portera! Zapraszamy do naszego kościoła… tylko pamiętajcie, że ten kościół jest czarny!
Album promowały single „Cyrulik Jack” (zaśpiewany przez Nergala w języku polskim, jest również angielska wersja tej piosenki i klip o tytule „My Church is Black”), „Ain’t Much Loving” i „Cross My Heart And Hope To Die”.
Tydzień po premierze debiutancki krążek Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Płyta zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą, a dziennikarze muzyczni uznali kolaborację Nergala i Johna Portera oraz płytę MATM za „wydarzenie”, „niespodziankę” a także „debiut roku”. Po sukcesie zagranicznego tourne, jesienią zespół Me And That Man wyruszy w polską trasę promującą płytę „Songs Of Love And Death"!
Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście!
Jako supporty, gościnnie na trasie wystąpią Sasha Boole (mroczny folkowiec z Ukrainy) i zespół Ferthile Hump (blues’n’roll z Warszawy).

 

Źródło: B. Borowicz
Agencja Koncertowa – Borówka Music
http://www.facebook.com/borowkamusic