9876543210

Me Myself And I - koncert w Zieleńcu

Strona główna » Imprezy Dodano: 2015-12-09

12 grudnia na Dolnym Śląsku oficjalnie powitamy zimę. Fani sportów zimowych niech już szykują narty, by pod okiem ekspertów przygotować swój sprzęt do sezonu, poszukujący wrażeń niech przybywają do dolnośląskiego turystycznego miasteczka na liczne warsztaty, a amatorzy ciepełka i kapci niech się skuszą na smakowitą ofertę Zbigniewa Koźlika i dadzą się namówić na liczne konkursy. Zapraszamy do Zieleńca, gdzie oficjalnie otworzymy sezon narciarski i udowodnimy, że zima na Dolnym Śląsku może być naprawdę gorąca!

 

Na głównym parkingu (przy siedzibie GOPRu) w Zieleńcu zaprezentujemy Dolny Śląsk w pigułce. Rozgrzewać będziemy muzyką zespołu Me Myself and I, ciepłymi potrawami Zbigniewa Koźlika, których sekretem smaku są naturalne, pochodzące z Dolnego Śląska produkty, występami teatru ognia Avatar. Tradycyjnie już pokażemy też niektóre dolnośląskie atrakcje, w tym ofertę Huty Julia oraz bolesławieckiej ceramiki.

 

Zadbamy o to, by było aktywnie, zdrowo i bezpiecznie. Stąd też skorzystać będzie można z porad dietetyków, zapoznać z ofertą dolnośląskich uzdrowisk, uczestniczyć w pokazach ratowniczych GOPRu oraz pod okiem specjalistów przygotować swój zimowy sprzęt.
Zapraszamy 12 grudnia od godziny 12.00, aż do zmroku.

 

Źródło: 

https://www.facebook.com/Me-Myself-And-I-132677796778086/