9876543210

PATRICIA KAAS w Polsce

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-12-05

Patricia Kaas wystąpi w Polsce latem 2017 roku! Kup bilety na koncert francuskiej wokalistki już dzisiaj!


Patricia Kaas, jedna z najwybitniejszych artystek francuskiej piosenki już w czerwcu, na specjalną prośbę widzów powraca do Polski, na cztery wyjątkowe koncerty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie,  w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie i w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Wyjątkowa francuska wokalistka, Patricia Kaas jest ikoną w Europie Wschodniej, Azji, Niemczech i wielu innych krajach, gdzie stanowi kwintesencję ducha wiecznego francuskiego chanson, ale to przede wszystkim cudowny wykonawca na żywo. Każda jej nowa płyta, czy trasa koncertowa jest prawdziwym artystycznym wydarzeniem na całym świecie. Ta, pochodząca z okolic Forbach, najmłodsza spośród siedmiorga rodzeństwa artystka, zasługuje na sukces. Po pierwsze dlatego, że jest obdarzona niezwykle oryginalną barwą głosu, po drugie dzięki ciężkiej pracy. Patricia umie wykorzystywać swe umiejętności, przypomina nieoszlifowany diament.
Długo oczekiwany dziesiąty - dwupłytowy album zatytułowany po prostu Patricia Kaas ukazał się 18 listopada 2016! Po 4 latach od wydania poprzedniego albumu Kaas Chante Piaf (Złota Płyta w Polsce!, Dream Music, 2012), artystka powraca z nowym materiałem. To jej pierwszy w pełni autorski materiał od 13 lat! Płyta Patricia Kaas to zbiór 13 nowych piosenek, wśród których znalazły się 2 single Le jour et l’heure oraz Madame tout le monde. Na drugim krążku znalazło się 5 utworów Patricii w wersjach akustycznych.
Z tej okazji wokalistka wyrusza w wielką światową trasę, która obejmie również nasz kraj. Już w czerwcu w czterech polskich miastach: Wrocławiu, Krakowie, Warszawie oraz w Katowicach będziemy mieli doskonałą okazję, aby na żywo posłuchać najnowszych przebojów artystki, jak również tych niezapomnianych, jak Mademoiselle Chante Le Blues, Les Hommes Qui Passent, czy Mon mec a moi. Na koncertach uwodzi swoim głosem i oczarowuje osobowością, a rozpierająca ją energia mieszająca się z nostalgią udziela się publiczności. Każdy jej występ to prawdziwe artystyczne wydarzenie!

 

Źródło i bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/patricia-kaas/