9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-05-18

Kolejny tydzień rozpocznie się okazją do wzięcia udziału w ostatnim dniu trwania trzech aukcji. Pierwszą z nich jest X Aukcja Promocyjna, w której bierze udział 28 obrazów takich twórców jak m.in. Grażyna Mucha, Krzysztof Cieślak i Krzysztof Żyngiel. Ceny wywoławcze wynoszą od 700 do 7 500 zł. 18 maja zakończy się także Aukcja Sztuki, w której oprócz malarstwa biorą udział rzeźby Majida Jammoula, grafiki m.in. Hanny Haski i Ewy Pszczółkowskiej. Ceny wywoławcze 72 pozycji wynoszą od 390 do 13 000 zł. Jest to również ostatni dzień 2. Internetowej Aukcji Sztuki Aktualnej, w której biorą udział prace m.in. Tomasza Tobolewskiego, Jana Szczepkowskiego i Dawida Zdobylaka. Łącznie 21 pozycji w cenach wywoławczych 1500 zł.

19 maja odbędzie się 39. Aukcja Sztuki Młodej, w której weźmie udział 66 pozycji w cenach wywoławczych 1000 zł. Polecamy zwrócić uwagę na prace  Filipa Łozińskiego, Droga bez wyjścia,  martwą naturę Anety Klejnowskiej, Yellow Truth, obrazy Beaty Paziewskiej, Old Town X i Magdaleny Limbach, Spotkanie

Do 19 maja potrwa Internetowa Aukcja Sztuki, w której wśród 29 pozycji oprócz malarstwa można znaleźć interesujące rzeźby. Są to m.in. Dotyk - drewniana rzeźba Zbigniewa Gosa, ceramiczny Anioł niebieski Marty Wasilczyk, Kochankowie z brązu Sławomira Micka oraz rzeźba Bez tytułu Olgi Prokop-Miśniakiewicz. Ceny wywoławcze wynoszą od 1 000 do 10 000 zł.

Odbywająca się 20 maja Aukcja Varia 35, to wspaniała okazja do nabycia dzieł malarstwa współczesnego i dawnego. W aukcji wezmą udział prace m.in. malarzy z rodu Kossaków, Alfonsa Karpińskiego, Edwarda Okunia, Wojciecha Weissa, Władysława Skoczylasa i Piotra Młodożeńca. Ceny wywoławcze 246 pozycji wynoszą od 100 do 65 000 zł.


21 maja zapraszamy na Aukcję Dzieł Sztuki, w której weźmie udział 100 pozycji w cenach wywoławczych od 100 do 77 000 zł. Warto zwrócić uwagę na ciekawe portrety autorstwa wybitnych polskich malarzy - Portret Aleksandra Dejeana Józefa Mehoffera, Portret mężczyzny Stanisława Ignacego Witkiewicza, Portret żony Jacka Malczewskiego oraz Dziewczynę Henryka Kuny. Oprócz tego w aukcji wezmą udział prace m.in. Jana Cybisa, Jerzego Panka, Wlastimila Hofmana i Juliana Fałata.

W piątek, 22 maja odbędą się dwie aukcje. Pierwszą z nich jest 3. Wiosenna Aukcja Sztuki, w której wezmą udział prace takie jak m.in. Letni fun autorstwa Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej. Artystka uchwyciła swobodną, lekką, wakacyjną scenę, która sprawia, że z obrazu bije energia i radość. Podobnie jest w przypadku Letniego wieczoru Alicji Kappy oraz Powiem krótko, witaj wódko! Krzysztofa Kamila Malewicza. Ceny wywoławcze 80 pozycji wynoszą od 1 000 do 3 800 zł. 


Kolejną aukcją jest 41. Aukcja Nowej Sztuki, w której weźmie udział 85 pozycji w cenach wywoławczych 1000 zł. Polecamy zwrócić uwagę na prace m.in. Magdaleny Karwowskiej, Marzeny Machaj, Borysa Fiodorowicza, Marcina Myśliwca, Mariusza Zdybała i Krzysztofa Ludwina.

23 maja zapraszamy na Aukcję 184, w której weźmie udział m.in. kilka prac Nikifora Krynickiego, drzeworyt Utagawy Hiroshige Widok ulicy Saruwaka w nocy. Saruwaka-machi yoru no kei, Pejzaż z Istebnej Jerzego Dudy-Gracza, Pejzaż z potokiem Juliana Fałata oraz drzeworyt Jerzego Hulewicza Komendant. Portret marszałka Józefa Piłsudskiego. Łącznie w aukcji weźmie udział 75 pozycji w cenach wywoławczych od 300 do 60 000 zł.  Najdroższą pozycją jest obraz Michała Gorstkina Wywiórskiego Zimowy powrót z polowania.

Kolejny tydzień maja zakończy Aukcja sztuki – Salvador Dali, w której wezmą udział 33 grafiki jednego z najważniejszych i najbardziej oryginalnych artystów XX wieku. Ceny wywoławcze wynoszą 500 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach, których katalogi znajdują się na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl