9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-07-24

W poniedziałek, 27 lipca zapraszamy na aukcję Varia, w której weźmie udział 100 pozycji. Oferta aukcji obejmuje dzieła sztuki znakomitych polskich malarzy takich jak m.in. Mojżesz Kisling, Jacek Malczewski, Wojciech Weiss, Jan Szancenbach i Stanisław Ignacy Witkiewicz. Ceny wywoławcze wynoszą od 100 do 180000 zł.

W tym dniu odbędzie się również Internetowa Aukcja Miłość / Erotyka, w której wezmą udział prace związane tematycznie lub też kompozycyjnie i konceptualnie z tematem miłości i erotyki. W ofercie znajdują się ciekawe portrety i kompozycje figuratywne jak Kuszenie Marceliny Siwiec, ale także malarstwo abstrakcyjne Jana Bembenisty. W katalogu są również prace dużo odważniej interpretujące temat aukcji. Ceny wywoławcze 31 pozycji wynoszą od 300 do 5900 zł.

28 lipca odbędzie się X Aukcja Inkografii, która będzie kolejną okazją do nabycia prac swoich ulubionych artystów w bardzo korzystnych cenach.

W tym dniu zakończy się Internetowa Aukcja Sztuki, w której bierze udział 37 obiektów. Są to prace młodych twórców takich jak m.in. Dariusz Piekut, Iwona Birenbaum, Małgosia Malinowska i Mariusz Drabarek. W ofercie znajdują się również obiekt ze szkła wykonany przez uznanego rzeźbiarza Henryka Albina Tomaszewskiego. Ceny wywoławcze wynoszą od 700 do 10000 zł.

29 lipca zapraszamy na Aukcję Rzeźby i Form Przestrzennych. Polecamy Państwa uwadze prace Igora Mitoraja, polskiego rzeźbiarza, którego prace są znane i doceniane na całym świecie. Wśród 45 pozycji znajdują się także prace m.in. Jakuba Niewdany, Bronisława Chromego, Sylwii Caban i Piotra Bubaka. Ceny wywoławcze wynoszą od 200 do 45000 zł.


W czwartek, 30 lipca okazja do nabycia nowych dzieł sztuki pojawi się aż trzy razy. W tym dniu zapraszamy na Wakacyjną Aukcję Sztuki. W aukcji weźmie udział 50 prac, często nawiązujących tematycznie do podróży i wakacyjnych wyjazdów lub czasu spędzanego na łonie natury. Zachęcamy do przyjrzenia się pracom m.in. Henryka Laskowskiego, Ewy Mrowiec – Łysy, Eugeniusza Arcta i Marcelego Harasimowicza.


Do 30 lipca trwa IX Aukcja Promocyjna, której oferta jest bardzo różnorodna. W ofercie aukcji znajdziemy m.in. grafiki Ryszarda Stryjca i Franciszka Starowieyskiego, rzeźby Janusza Jędrzejowskiego, Sławomira Micka i Dariusza Zielińskiego oraz obrazy m.in. Krzysztofa Żyngiela, Jana Stokfisza Delarue, Grażyny Muchy i Wojciecha Piekarskiego. Ceny wywoławcze 38 pozycji wynoszą od 1000 do 9999 zł.


30 lipca odbędzie się także Aukcja sztuki, w której ofercie pojawią się prawdziwe perełki takie jak prace Banksy’ego, Andy’ego Warhola i Pabla Picassa. Polecamy również przyjrzeć się pracom Keitha Haringa, Joana Miro i Marca Chagalla. W aukcji pojawią się prace nie tylko twórców zagranicznych. Z polskich artystów warto zwrócić uwagę na dzieła m.in. Leona Wyczółkowskiego, Andrzeja Kreutza – Majewskiego i Iwo Zaniewskiego. Ceny wywoławcze 62 pozycji wynoszą od 500 do 59000 zł.

W pierwszym dniu sierpnia zapraszamy na Aukcję Kolekcjonerską. Weźmie w niej udział 100 pozycji w cenach wywoławczych od 50 do 2000 zł. Oferta aukcji jest bardzo bogata, znajdziemy w niej nie tylko malarstwo i grafikę, ale również fotografie, starodruki, srebra, ceramikę i sztukę użytkową. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl