9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-07-31

W przyszłym tygodniu zapraszamy na aukcję prac dwóch polskich malarzy. Pierwsza z nich zakończy się 3 sierpnia. Będzie to Aukcja malarstwa Sławka Zbioka Czajkowskiego, autora murali i interwencji miejskich oraz artysty związanego ze środowiskiem wrocławskiego street artu. W aukcji bierze udział 15 prac artysty w cenach wywoławczych od 2000 do 8000 zł.

5 sierpnia odbędzie się aukcja prac Ludwika Klimka, artysty, który namalował w swoim życiu około 3000 obrazów. Klimek Od najmłodszych lat wykazywał duże zdolności plastyczne. Do tematów, którymi się zajmował, należały najczęściej pejzaże, ale też kwiaty, owoce, sceny plażowe oraz świat cyrku. W aukcji wezmą udział 22 pozycje w cenach wywoławczych od 2500 do 7500 zł.

7 sierpnia zakończy się Aukcja Internetowa – Mały Format, w której bierze udział 40 pozycji w cenach wywoławczych od 500 do 2400 zł. Wśród artystów, których prace pojawią się w ofercie, są m.in. Bartłomiej Baranowski – polecamy Państwa uwadze jego obraz Ptaszyna z perłą, Michał Ostaniewicz (Żółte domy), Marta Bilecka (Marina 1) i Juliusz Lewandowski (Bez tytułu). W aukcji wezmą także udział rzeźby Arkadiusza Szweda, Małgorzaty Kot (Hrum, model Dots – Raster) i Jakuba Niewdany (Duży goryl z serii Safari).


W sobotę, 8 sierpnia zapraszamy na 43. Aukcję Nowej Sztuki. Polecamy zwrócić uwagę m.in. na obraz Kobieta z kaliami autorstwa światowej sławy malarza Tomasza Kosteckiego, obrazy Joanny Sarapaty  (Akt kobiecy 3), pochodzącego z Litwy Andrejusa Kovelinasa (Cinderella), tworzącego nowoczesne ikony Borysa Fiodorowicza (Zakładnik) i Davida Schaba (Tulipany w wazonie). W ofercie aukcji znajdują się zarówno obrazy figuratywne, abstrakcja, jak i rzeźby. Jedną z nich jest ceramiczna rzeźba Marka Zygi – To musisz być Ty. Wartą uwagi jest także m.in. rzeźba Stado autorstwa Marcina Myśliwca. W aukcji weźmie udział 88 pozycji w cenach wywoławczych 1000 zł każda.


Do 9 sierpnia potrwa Aukcja sztuki współczesnej, w której biorą udział 154 pozycje w cenach wywoławczych od 200 do 8000 zł. Oferta aukcji obejmuje malarstwo współczesne, grafikę i rysunek oraz rzeźbę. Artystami, których prace biorą udział w aukcji, są m.in. Leszek Drygalski, malarz, którego stylistyka jest bliska abstrakcji, łączący w swojej twórczości różne media, Jacek Barszcz, Magdalena Szilke, której prace oscylują na granicy abstrakcji i malarstwa przestawiającego, Emilii Gąsienicy – Setlak, Jakuba Podlodowskiego oraz Zbigniewa Gonciarza, znakomitego portrecisty. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .