9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-09-14

Zachęcamy Państwa do rozpoczęcia kolejnego tygodnia września od udziału w 3. Internetowej Aukcji Sztuki Aktualnej. Ceny wywoławcze 22 pozycji wynoszą 1500 zł, a w ofercie znajdują się prace takich artystów jak m.in. Jan Szczepkowski, Dariusz Milczarek, Justyna Kabala i Monika Ślósarczyk.

15 września zakończy się XII Aukcja Promocyjna. W ofercie aukcji znajdują się wyjątkowe prace zmarłego niedawno Henryka Płóciennika. Ponadto w aukcji biorą udział m.in. obrazy współczesnych mistrzów martwych natur i pejzaży – Grażyny Muchy i Wojtka Piekarskiego. Ceny wywoławcze 28 pozycji wynoszą od 500 do 7000 zł.

16 września zapraszamy na kolejną odsłonę Wyprzedażowej Aukcji Wyjazdowej, w której weźmie udział 100 pozycji w cenach wywoławczych od 100 do 6500 zł. Polecamy zwrócić uwagę na piękne szkice i rysunki polskich mistrzów malarstwa – Jacka Malczewskiego, Wojciecha Weissa i Ludwika Antoniego Maciąga. Miłośników grafiki zainteresują prace Stanisława Wyspiańskiego, Maurycego Gottlieba i Leonory Fini.


W czwartek, 17 września po raz kolejny pojawi się okazja do nabycia dzieł sztuki współczesnej. W Aukcji Sztuki Współczesnej weźmie udział 86 pozycji w cenach wywoławczych od 500 do 80000 zł. Bardzo ciekawą pozycją, która jest jednocześnie najdroższą spośród wszystkich, jest obraz I Love U autorstwa Yoko Ono. Kolejnymi interesującymi propozycjami są obrazy Józefa Czapskiego i Jerzego Nowosielskiego. W ofercie aukcji znajdują się również prace młodych, polskich artystów jak m.in. Radka Szlagi i Wilhelma Sasnala.

W ofercie 44. Aukcji Nowej Sztuki znajdują się prace znanych i lubianych współczesnych twórców.  Wśród 84 pozycji są prace m.in. Pauliny Zalewskiej, Tomasza Kosteckiego, Alicji Kappy, Mirelli Stern i Borysa Fiodorowicza.  Poszukującym portretów polecamy pracę Joanny Misztal, Rose; miłośnicy martwych natur powinni zainteresować się obrazami Zbigniewa Kopanii i Davida Schaba. Czekają na Państwa również wspaniałe prace Jana Stokfisza Delarue, Sławomira Setlaka, Joanny Sarapaty i Andrejusa Kovelinasa. Polecamy także zwrócić uwagę na rzeźby biorące udział w aukcji. Ceny wywoławcze wynoszą 1000 zł.


19 września zapraszamy na Aukcję Dzieł Sztuki nr 59: Malarstwo, rysunek, grafika. Interesującymi pozycjami są z pewnością komplety linorytów, ekslibrisów i grafik dotyczących różnych ubiorów historycznych. Oprócz tego w ofercie znajduje się m.in. kilka zestawów fotografii autorstwa znanego fotografa Janusza Podleckiego oraz oryginalne litografie barwne autorstwa Joana Miró.  Ceny wywoławcze 118 pozycji wynoszą od 100 do 10000 zł. 

W tym dniu obędzie się także Aukcja Młodej Sztuki o nazwie Radykalizm. Katalog obejmuje 43 pozycje poruszające różnorodne zagadnienia.  Autorzy prac nawiązali m.in. do mitologii (Tomasz Kuran, Judyta), awangardy oraz społecznie aktualnych wątków (Iwona Wierkowska – Rogowska, Ludzie Demolka). Ceny wywoławcze wynoszą od 100 do 2500 zł.


W niedzielę, 20 września zakończy się Aukcja sztuki - wyprzedaż magazynu 4, w której biorą udział 54 obiekty w cenach wywoławczych od 100 do 4900 zł. Oprócz malarstwa, grafiki i fotografii w aukcji biorą udział ceramika i szkło.

20 września jest również dniem, w którym odbędzie się Aukcja Prac na Papierze autorstwa takich artystów jak m.in. Nikifor Krynicki, Józef Wilkoń, Jarosław Modzelewski i Franciszek Starowieyski. Ceny wywoławcze 45 pozycji wynoszą od 150 do 5500 zł. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .