9876543210

Rod Stewart - trasa

Strona główna » Imprezy Dodano: 2017-01-05

Rod Stewart wystąpi w Polsce na dwóch koncertach w 2017 roku- bilety już są w sprzedaży! Wokalista wystąpi 21 lutego 2017 roku w gdańskiej Ergo Arenie i 19 lutego 2017 roku krakowskiej Tauron Arenie.


Po ogromnym sukcesie majowego występu w Łodzi, Rod Stewart wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty! Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny już w lutym 2017 zaśpiewa swoje największe hity w Krakowie oraz w Gdańsku. Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej – fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski, i to na aż dwa występy! Wcześniej legendarny wokalista koncertował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.
Sprawdź strefy cenowe na Tauron Arenie i ERGO Arenie
Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I'm Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”. Legendarny artysta jest zdecydowanie jednym z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku. Fani muzyka mogą się spodziewać wielkiego show, które połączy pokolenia. Bądź na bieżąco i nie przegap tego wydarzenia!

 

Bilety/źródło:

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/rod-stewart/