9876543210

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Krakowie!

Strona główna » Imprezy Dodano: 2018-11-05

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Krakowie!

 

Duet Damian Lange i Adam Miller (wsparty przez sekcję rytmiczną) wystąpi w klubie Żaczek w ostatni piątek listopada (30.11). Jako support zagra grupa Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa fotografii Natalii Bubel.

 

Romantycy Lekkich Obyczajów słyną z wielobarwnego połączenia muzyki akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz trzy płyty wydane w jednej  z największych niezależnych wytwórni w Polsce – SP Records. Muzycy podczas jesiennej trasy koncertowej będą promować swój trzeci album „Neoromantyzm”, ale zagrają też najpopularniejsze utwory z płyt „Lejdis&Dżentelmenels” i „Kosmos dla Mas”.

W Krakowie, jako support zagra kapela Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów.

Koncertom towarzyszyć będzie wystawa fotografii Natalii Bubel.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Niepokorni. Ma on na celu zaprezentowanie studentom twórczości ludzi przekornych i nie płynących głównym nurtem sztuki. Pomysł zrodził się w 2007 roku i od tego czasu impreza doczekała się aż 70 edycji.

W ramach cyklu Niepokorni w Żaczku grały m. in. Muchy, Lao Che, Voo Voo, Lech Janerka, Please The Trees, Pustki, Dick4Dick, Myrra Ros, Żywiołak, Masala, Brodka, Chłopcy Kontra Basia, Czesław Śpiewa, Flunk i CeZik.

Koncert Romantyków Lekkich Obyczajów rozpocznie się 30 listopada o godz. 20.00. Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży. W dniu imprezy będą o 10 zł droższe.

Organizatorem wydarzenia jest klub Żaczek i Agencja Koncertowa Borówka Music.