9876543210

SPHERE Mindless Mass CD Digipack

Strona główna » Polecamy Dodano: 2015-10-15

SPHERE Mindless Mass CD Digipack

Przypominamy, trzecia płyta Sphere "Mindless Mass" ukazała się 19.06.2015 nakładem Deformeathing Production (m.in. Squash Bowels, Trauma, Offence) i jest dostępna w formie digipacka na stronie deformeathing.com lub bezpośrednio u zespołu.

 

SPHERE Mindless Mass CD Digipack

Trzeci pełny album SPHERE "Mindless Mass" w barwach Deformeathing Production. Brutalny death metal w najczystszej postaci! Mocny, ciężki, gitarowy album z sieczką blastów i wściekłych wokali. Jak mówi zespół „jest to naturalna konsekwencja drogi obranej na Homo Hereticus, muzycznie dojrzalsza, lirycznie mniej symboliczna, bardziej dosadna”. Album, z gościnnym udziałem Jacka Hiro, który nagrał solówkę do utworu „Leash”,  został zarejestrowany w Sound Division Studio, z überasem Filipem „Heinrichem” Hałuchą za gałkami, który też zmiksował i wyprodukował album. Okładką i szatą graficzną zajął się lubelski magik P., mający w swoim portfolio grafiki dla Origin, Witchmaster, Infernal War czy Impiety. Całość wydana w formie digipacka z 12-stronnicową książeczką.


Tracklista:

01. Come To Us!, 02. Baptism, 03. Society Foetus, 04. Spider's Web, 05. Retaliation, 06. Let To Live, 07. Cage Of Conformity, 08. Leash, 09. Mindless Mass, 10. Golden Calf Sculpture, 11. Red Hood, 12. Manifesto, 13. Spring Lullaby, 14. I Am The Cross

Opis:

Trzeci pełny album SPHERE "Mindless Mass" w barwach Deformeathing Production.

Brutalny death metal w najczystszej postaci! Mocny, ciężki, gitarowy album z sieczką blastów i wściekłych wokali.

Jak mówi zespół „jest to naturalna konsekwencja drogi obranej na Homo Hereticus, muzycznie dojrzalsza, lirycznie mniej symboliczna, bardziej dosadna”.

Album, z gościnnym udziałem Jacka Hiro, który nagrał solówkę do utworu „Leash”,  został zarejestrowany w Sound Division Studio, z überasem Filipem „Heinrichem” Hałuchą za gałkami, który też zmiksował i wyprodukował album.

Okładką i szatą graficzną zajął się lubelski magik P., mający w swoim portfolio grafiki dla Origin, Witchmaster, Infernal War czy Impiety.

Całość wydana w formie digipacka z 12-stronnicową książeczką.

INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca Sphere
Styl Death Metal
Label Deformeathing

 

Źródło: Sphere