9876543210

Teresa Werner - trasa

Strona główna » Imprezy Dodano: 2016-12-01

Teresa Werner
Kup bilety na koncert Teresy Werner- piosenkarka wystąpi 27 stycznia 2017 roku w Filharmonii Dolnośląskiej, 28 stycznia w Sali koncertowej Radia Wrocław, 29 stycznia w Bielskim Centrum Kultury i 23 marca w Filharmonii Podkarpackiej!


Teresa Werner znana jest z takich przebojów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze".  W swoim dorobku ma występy na największych scenach teatrów tego świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Ze swoim repertuarem występowała nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. Już w 1991 roku odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie reprezentowała zespół Śląsk i
zajęła zaszczytne pierwsze miejsce.  Nagrała już dwie płyty CD oraz krążek DVD, na którym znajdziemy jej dotychczasowe teledyski. Złotą Płytę otrzymała dzięki albumowi "Spełnić marzenia" z roku 2012. Gość specjalny - TOBY z Monachium. Teresa Werner zaprosiła tego cenionego przez nią piosenkarza, który podbił serca wielu fanów muzyki szlagierowej z utworami takimi jak "Bella Magdalena" czy "Tynsknota za Śląskiem".

 

Bilety i źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/teresa-werner/