9876543210

VI Kamieński Jarmark Bożonarodzeniowy

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-11-21

Zaproszenie do udziału w VI Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kamieniu Pomorskim.


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Od 6 lat z tej okazji na Starym Rynku w Kamieniu Pomorskim organizujemy jarmark świąteczny. Tegoroczną imprezę zaplanowaliśmy na ostatni przedświąteczny weekend – 17-18 grudnia. Kiermasz zaczynamy już o godz. 10.00; działalność handlową będzie można prowadzić w trakcie tych dwóch dni do godz. 17.00. W niedzielę o godz. 13.00 ruszamy dodatkowo z programem artystycznym, w którym znajdą się różnego rodzaju zabawy dla dzieci, jasełka, a przede wszystkim wspólne kolędowanie. Zadbamy o ciepły poczęstunek dla uczestników, będzie też ognisko, które od lat stanowi żelazny punkt jarmarku.
Wszystkich chętnych do wystawienia swoich produktów podczas jarmarku prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie go w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub przesłanie drogą mailową na niżej podany adres do 12 grudnia br.
Mamy nadzieję, że wśród proponowanych artykułów nie zabraknie zwłaszcza ozdób i dekoracji, upominków, świątecznych artykułów spożywczych i oczywiście choinek.
Opłata targowa jest symboliczna i wynosi 1 zł za m2 zajmowanej powierzchni.
Będziemy wdzięczni również za Państwa pomoc w realizacji programu artystycznego, wszelkie sugestie i propozycje mile widziane .
Kontakt: tel. 91 38 23 963, a.slawinska@kamienpomorski.pl
Zapraszamy do udziału!


Źródło: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim