9876543210

Wrocław-DOZWOLONE OD LAT 18

Strona główna » Imprezy Dodano: 2015-06-08

ebilet.pl

Formuła Festiwalu Dozwolone od lat 18 jest świetna” – mówi Robert Janowski, gospodarz wydarzenia. – To 5 godzin najlepszej muzyki w wydaniu mistrzów polskiej piosenki. Nie ograniczą się oni do przy tym do wykonania jednego czy dwóch utworów, ale zagrają całe koncerty, które pozwolą nam na nowo odkryć naszych ulubionych artystów i przeżyć niezwykłą podróż w czasie. Podróż wspaniałą, gdyż naszymi przewodnikami będą gwiazdy budujące fundamenty polskiego rock and rolla, których dawno nie widzieliśmy na jednej scenie. Ta siła i energia sprawią, że Festiwal Dozwolone od lat 18 z pewnością okaże się niezapomnianym muzycznym show, jakie zagwarantuje dobrą zabawę wszystkim pokoleniom”.

Artyści, którzy wystąpią podczas festiwalu, to twórcy największych polskich przebojów, jakie towarzyszą nam od pokoleń, niezmiennie reprezentując to, co w rodzimej muzyce rozrywkowej najlepsze. Każdy ich utwór kształtował nasze gusty muzyczne, a każda stylizacja odzwierciedlała barwną osobowość i jednocześnie zmieniała wizerunek polskich ulic. Do Wrocławia przyciągną nas gwiazdy, na których pojawienie się na estradzie do dziś z niecierpliwością czekają miliony Polaków.

BILETY do nabycia już od 29 zł.

Wszystkie dostępne bilety (w tym na płycie boiska) zapewniają miejsca siedzące, numerowane. 
Kupuj z rabatem grupowym 10szt-10%, 20szt-20%, 50szt-30% - podaj kategorię i ilość na zamowienia@ebilet.pl 
Dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim przygotowaliśmy specjalną ofertę: Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku oraz jej opiekun są uprawnione do zakupu biletu na trybunę A z 50% zniżką. Dodatkowo osoby niepełnosprawne są zwolnione z opłat parkingowych po okazaniu legitymacji. Zainteresowanych kupnem biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku prosimy o kontakt pod adresem: niepelnosprawni@ebilet.pl STRONA INTERNETOWA wydarzenia –www.dol18.pl