9876543210

Zaproszenie na Wernisaż

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-01-11

 

Dyrekcja i zespół Ośrodka Kultury i Sztuki Instytucji Samorządu Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu zaprasza Państwa na wernisaż drugiej Wystawy Galerii z cyklem Auto - percepcje [Wzorowy żołnierz] autorstwa Rafała Warzechy.


Kuratorem wystawy jest Agata Szuba

 

Wernisaż: 15 stycznia 2015 r. (piątek), godz. 17:00

 

 

Rafał K. Warzecha

Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pracę twórczą rozpoczął w 2000 roku
a dydaktyczną w 2003. Obecnie jest asystentem w Katedrze Sztuki Mediów w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu oraz doktorantem w Warszawskiej ASP. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików.
Dotychczas zrealizował kilkanaście wystaw w kraju i za granicą. Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu

 


Zadaniem galerii jest prezentacja dokonań powstałych w fotomedialnym nurcie sztuki. Publiczności zostanie zaprezentowany dorobek artystyczny, który ma swoje źródło w ogólnopolskim środowisku akademickim,
ze szczególnym uwzględnieniem realizacji powstałych w dolnośląskim kręgu artystycznym. W roku 2016 Galeria PHOTO ZONA zorganizuje wystawy o zróżnicowanym charakterze formalnym (fotografia, fotoobiekt, fotoinstalacja itp), które poza miejscem ekspozycji (Dolnośląskie Centrum Informacji Kulturalnej OKiS) będą upublicznione również w mediach elektronicznych i publikacjach.

 

Patronat medialny nad Galerią PHOTO ZONA objęło Pismo Artystyczne Format, made-in-photo.com, Tuwroclaw.com,
Kulturaonline.pl, Quart Kwartalnik Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Źródło: Galeria Photozona