9876543210

"20 zeta dla Kabareta" ON-LINE

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-12-10

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza na „20 zeta dla Kabareta – EDYCJA SPECJALNA ON – LINE”
W związku z pandemią nadrabiamy zaległości, prezentujemy tych, którzy nie mogli zagrać w poprzednich miesiącach i organizujemy EDYCJĘ SPECJALNĄ „20 zeta dla Kabareta”. I co więcej, wszystko TO do zobaczenia  on-line 12 grudnia o godz. 18:00, na fejsbuku Bytomskiego Centrum Kultury https://www.facebook.com/BECEKBytomskieCentrumKultury/ . Wstęp przed monitor bezpłatny, ale jest pula biletów za jedyne 5 zł każdy, które wspierają działalność kulturalną w covidowych czasach. Będzie nam miło jak zakupicie "bilety na kulturę" - https://bilety.becek.pl/index.php/repertoire.html?id=2363

A teraz, do rzeczy.... bo w grudniu pokażemy wszystko co najlepsze. Stand Up reprezentować będzie Damian Kubik. Improwizację kabaretową pokaże grupa Improv Duet - Buksiński & Szymanek członkowie grupy Poławiacze Pereł Improv. Co więcej – będzie to wieczór premier, ponieważ wszystko będzie pokazane w Bytomiu po raz pierwszy.

Damian Kubik – standuper z Zagłębia wystąpił w każdym zakątku kraju. Teraz pojawi się w Bytomiu. Znany jest ze swojego alter ego – Antoni Gorgoń Grucha. Tym razem zobaczymy go w prywatnym wydaniu.
Improv Duet - Buksiński & Szymanek członkowie grupy Poławiacze Pereł Improv to grupa pochodząca z Lublina.  Postanowili stworzyć duet improwizacyjny w którym prezentują rozmaite programy, od  zwykłych krótkich gier impro po długie formy jak i spektakle. W roku pandemicznym XXI w. z potrzeby serca, wyzwań i rozwoju, dwóch mężczyzn o pseudonimach Bux i Szampan (członkowie Poławiaczy Pereł Improv Teatr) postanowili stworzyć duet improwizacyjny w którym prezentują rozmaite programy, od zwykłych krótkich gier impro po długie formy jak i spektakle. Doświadczenie improwizacyjne pozwala im kreować nowe charaktery i zaskakiwać samych siebie w przeróżnych sytuacjach. Aktorzy Przemysław Buksiński i Łukasz Szymanek to duet ze sporym bagażem scenicznym, filmowym i teatralnym, co zapewnia widzom radość spędzania z nimi wolnego czasu.

 

Źródło: Bytomskie Centrum Kultury