Aleksandra Szwed i Marcin Przytulski "Gotowi na miłość''

Strona główna » Multimedia Dodano: 2017-08-10

 

Aleksandra Szwed z okazji urodzin (jak zwykle osiemnastych) ma dla Was piosenkę!
"Gotowi na miłość" gorący jak słońce summer love song. Napisany przez Marcina Przytulskiego, specjalnie na zamówienie jubilatki.
Nadaje się do kochania latem, jesienią, zimą i wiosną. Jest dla wszystkich, niezależnie od wieku i płci.Do słuchania,
oglądania i tańczenia - bawcie się dobrze i bądźcie "Gotowi na miłość"

oficjalny teledysk do piosenki Alekandra Szwed i Marcin Przytulski "Gotowi na miłość" https://www.youtube.com/watch?v=XM0UB5lj4qU
wykonawcy: Aleksandra Szwed i Marcin Przytulski
reżyseria - Aleksandra Szwed www.AleksandraSzwed.com
produkcja - Jeannette Przytulska KOROTKI MUSIC www.KorotkiMusic.pl
tekst, muzyka - Marcin Przytulski

operator kamery - Mikołaj Kaczorowski
montaż - Aleksandra Szwed, Mikołaj Kaczorowski
Aleksandra Szwed - wokal
Marcin Przytulski - tekst, muzyka, gitara basowa, gitara elektryczna, aranżacja, produkcja, realizacja nagrań
Marcin "Bażant" Piękos - instrumenty klawiszowe
Tomasz "Harry" Waldowski - perkusja
makijaż Wioletta Wypijewska
stylizacja i produkcja wianków Viktoria Przytulska


 

Dwie kopy Rock'n'Roll'a, kilka promieni gorącego wakacyjnego słońca, dużo radości, garść szczerych uśmiechów, zakochanych spojrzeń, trochę piasku, szum fal, krztyna frywolności, kapeczka humoru, szczyptą beztroski i duuuużo miłości - i tak się pichci muzykę pełną lata

A gdy szefów kuchni jest dwoje, zaczyna się dziać prawdziwa magia... Lekki, zabawny, odrobinę frywolny tekst i pełna rock'n'rollowego pazura muzyka, to dzieło Marcina Przytulskiego - kompozytora, basisty, lidera zespołu The CzadMakers, którego wokalistką jest Aleksandra Szwed. To właśnie jej Marcin zadedykował piosenkę i powierzył stworzenie oprawy wizualnej swojego najnowszego muzycznego działa. Miłość niejedno ma imię - ma przeróżne oblicza, nie zna wieku, płci, granic. Nadaje sens i znaczenie wszystkiemu - o tym właśnie jest teledysk do utworu "Gotowi na miłość". Dźwięk i obraz niczym yin i yang - uzupełniają się, dopełniają, wydobywają nowe, głębsze wartości, znaczenia ukryte między dźwiękami i obrazami, nowe barwy. Bo nasz świat nie jest czarno biały, lecz pełen kolorów! 

Aleksandra Szwed: Będzie nam przemiło jeśli chodź na niespełna 4 minuty zagościsz w naszym świecie, by zobaczyć czym dla nas jest miłość. Bohaterami teledysku nie są wynajęci statyści czy aktorzy, to prawdziwi ludzie. Nasi ludzie, którzy Inspirują i pozwalają wznieść się wyżej i wyżej - nasi przyjaciele, najbliżsi, rodzina. Ludzie którzy nas wspierają i w nas wierzą - są bardzo ważną częścią naszego świata. To o nich myślimy mówiąc "miłość", to oni są dla nas żywym dowodem na jej istnienie. Ten teledysk w sposób samoistny stał się pomnikiem i to właśnie im chcemy go zadedykować".

Marcin Przytulski: To nieco odmienne podejście do wyznawania miłości. Można powiedzieć, patrząc sobie w oczy "kocham Cię", ale też można stwierdzić, że jesteśmy "gotowi na miłość". Wydaje mi się, że to coś więcej niż zakochanie. Oczywiście, od niego się zaczyna, ale tym razem będzie istniało bardzo długo i rozkwitnie w dojrzałe uczucie. Czy miłość trwająca przez lata może być wariacka jak zakochanie? Pewnie, że tak, skoro jesteśmy "gotowi na miłość". 

Jeannette Przytulska: Ci którzy są gotowi na miłość, ale chwilowo nie mają obok siebie kogoś do kochania, koniecznie niech wyślą w swoja przyszłość takie marzenie, taki plan: "W bliskiej przyszłości spotkam kogoś wyjątkowego dla siebie". Warto to to sobie wyobrażać, rysować, wizualizować. Przyciągniecie tę miłość do siebie, bo jesteście na nią gotowi!

 
Źródło: www.korotkimusic.pl