Co czytamy - jak czytamy? w czasie epidemi... konkurs fotograficzny

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2020-04-07

Ograniczenia z powodu koronawirusa i konieczność pozostania w domu sprawiły, że częściej sięgamy po książki. Mamy więcej czasu na czytanie! Możemy nadrabiać lekturowe zaległości.

Tym którym zabrakło książek tradycyjnych mogą korzystać z e-booków.

 

Podzielcie się z innymi jak czytacie i co czytacie w tym trudnym czasie.

 

Zachęcamy do wysyłania fotografii - „selfie z książką”, fotografia bliskich jak czytają, a może zdjęcie książki, którą właśnie czytacie? Każde ujęcie jest dobre! Uruchomcie wyobraźnię!

 

Zdjęcia można wysyłać na adres biblioteki: promocja@kbp.krosno.pl lub jako wiadomość (Messenger) na Facebooku Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.

 

Autorzy 3 najlepszych zdjęć otrzymają nagrody książkowe!

 

Zdjęcia można przesyłać do 22 kwietnia 2020 r.

 

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone w galerii internetowej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej na stronie  - www.kbp.krosno.pl, na Instagramie KBP oraz na Facebooku KBP w dniu 23 kwietnia br. - w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich.

 

Krośnieńska Biblioteka Publiczna  zastrzega sobie prawo do bezpłatnego wykorzystania zdjęć na prowadzonych przez siebie portalach i mediach społecznościowych oraz w materiałach promocyjnych. Dane osobowe będą wykorzystane tylko na potrzeby archiwizacji fotografii.

 

Pełny regulamin konkursu na stronie www.kbp.krosno.pl