Formidable! The Aznavour Tribute - spektakl

Strona główna » Polecamy Dodano: 2016-11-29

Formidable! The Aznavour Tribute


Bilety na premierowy spektakl "Formidable! The Aznavour Tribute" już w sprzedaży!
Premierowy spektakl, przygotowany przez twórców "Piaf! The Show" i "Paris! The Show", w reżyserii Gila Marsalle, jest wielki hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charles Aznavoura. Spektakle odbędą się w grudniu w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w Teatrze Muzycznym Roma, w poznańskiej Hali MTP i Filharmonii Szczecińskiej.
Spektakl przedstawia barwną karierę, legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych aż po występy na Broadway’u. Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 cześć: "La Boheme", "Les Origines", "Ciemna", "Broadway" i finałowy "Les Tubes" i "Concerts". W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: "Sur ma vie", "Ne me quitte pas", "Non, je n’ai rien oublie", "La vie en rose", czy "She" w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu "Paris! The Show", prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w marcu 2015 rok. Spektakl wzbogacony jest scenografią oraz niepublikowanymi zdjęciami z życia Charles Aznavoura. Jules Grison na scenie występuje w towarzystwie 4 osobowego zespołu.
Światowa premiera spektaklu odbędzie się w styczniu 2017 roku w Nicei. Polska będzie jednym z pierwszych krajów, poza Francją gdzie zostanie zaprezentowany "Formidable! The Aznavour Tribute". Koncerty będą kulminacją Dni Frankofońskich w Polsce! Honorowy patronat nad trasa objął Ambasador Francji w Polsce. 

 

Bilety i źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/the-aznavour-tribute/