Jesienny Chillout-Kraków

Strona główna » Nasz patronat medialny Dodano: 2016-09-18

Jesienny Chillout

 

Pojęcie „chillout” powstało w latach 90. XX wieku ze slangowego określenia relaksowania się.
Z czasem pojęcie rozszerzyło się na muzykę o spokojnym, relaksującym brzmieniu, a także styl życia „slow”. Na początku października mamy dla Państwa propozycję wydarzenia łączącego koncert delikatnych dźwięków zespołu Chill-e-motion i taniec Grupy O2, które odbędzie się w klimatycznym wnętrzu Teatru Barakah. To ciekawa propozycja artystyczna na przyjemne spędzenie sobotniego wieczoru. Na uczestników czekać będą specjalne chilloutowe drinki w promocyjnych cenach.

15 X 2016 godz. 20:00 Teatr Barakah ul. Paulińska 28 Kraków. Bilety: ulgowy 10 zł, normalny 15 zł.

 

 

 

Chill-e-motion to krakowski zespół, który powstał w 2013 roku. Grupa czerpie inspiracje z różnych stylów muzycznych takich jak chillout/elektronika/smooth jazz.

Zespół zagrał liczne koncerty klubowe oraz wziął udział w wielu festiwalach i przeglądach plenerowych. Ma na koncie liczne osiągnięcia m.in.:

- zwycięstwo w konkursie portalu interia i muzzo.pl na koncert na krakowskim Rynku Głównym w ramach WOŚP

- nagrodę specjalną na Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu

- finał festiwalu Synestezje, Scyzoryki, Megafon, Odkrywka

- supporty przed gwiazdami m. in. Kombii, Wojtek Mazolewski Quintet

Aktualnie zespół pracuje nad nowym materiałem, ostatnie wydawnictwo, to EPka z 2014 roku.

Skład: Adrianna Szeląg – wokal, Ryszard Święch – piano, Michał Bukalski – saksofon, Piotr Wojnarowski – bas, Piotr Bryk – perkusja.

www.facebook.com/chillemotionband  www.chillemotion.com

 

 

 

Grupa O2

Zespół absolwentów Studia Baletowego Opery Krakowskiej, pracujący w technice tańca współczesnego. Powstał w 2013 roku z okazji 50-lecia Studia Opery Krakowskiej, jako projekt uświetniający jubileuszowe koncerty Studia. Projekt przerodził się w działalność zespołową. Zajęcia zespołu wpisały się na stałe w program pracy Studia Baletowego Opery Krakowskiej. Grupa O2 prezentowała się m. in. na scenie Opery Krakowskiej oraz Nowohuckiego Centrum Kultury.

Zespołem od początku istnienia opiekuje się Jacek Szydłowski..

« poprzednia strona 1 2 następna strona »