Krakowski Teatr VARIETE przedstawia repertuar kończący sezon teatralny

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2022-05-13

W maju, czerwcu oraz lipcu, widzowie będą mogli zobaczyć jeden z najbardziej kultowych musicali wszechczasów – „Chicago” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, brytyjską farsę ze skandalem obyczajowym w tle, czyli „Bez seksu proszę”, w reżyserii Janusza Szydłowskiego, musicalową odsłonę uwielbianej na całym świecie komedii romantycznej – „Pretty Woman – The Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, a także najnowszy tytuł Krakowskiego Teatru VARIETE, według scenariusza Krzysztofa Tyszko oraz Eweliny Adamskiej-Porczyk – „VARIETE’s Great Revue”!

Ladies and Gentlemen, She’s coming!

Tym razem scena Krakowskiego Teatru VARIETE zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy. Wizyta Divy jest związana z koncertowym show, na który bilety wyprzedały się błyskawicznie. W jaki sposób jej obecność zaburzy dotychczasowy rytm życia hotelu i co czeka za zamkniętymi drzwiami pokoi? Romans, miłość, a może skandal?

„VARIETE’s Great Revue” to osadzone we współczesności połączenie tańca, akrobacji, muzyki na żywo, romansu i sławy.Tabloidowe sensacje? Korupcja w wymiarze sprawiedliwości?

Widzowie będą mogli przenieść się do Chicago końca lat 20. ubiegłego wieku – świata prohibicji, pięknych kobiet i jazzu. Wszystko za sprawą kultowego musicalu „Chicago”. Elektryzująca akcja nie zawiedzie wielbicieli kryminalnych zagadek.

Wybuchowa mieszanka porywających utworów, znakomitej choreografii, świetnej rozrywki i niepowtarzalnego klimatu – po prostu „All That Jazz”.

Farsa w brytyjskim stylu

Młode małżeństwo Hunterów zostaje wplątane w haniebną aferę z materiałami pornograficznymi w tle. Para, obawiając się wywołania obyczajowego skandalu, do spółki z Brianem – ich przyjacielem, próbuje za wszelką cenę pozbyć się nieprzyzwoitej przesyłki, którą dostarczyła do ich mieszkania tajemnicza firma. Sprawę komplikuje dodatkowo pojawienie się Eleanor – matki Petera, Pana Bromheada – jego szefa, inspektora bankowego – Pana Needhama, nadinspektora policji, a także… dwóch dam lekkich obyczajów.

Znana bajka o marzeniach – tym razem w broadwayowskim stylu

„Pretty Woman – The Musical” to opowieść o świecie, w którym przydarza się niezwykła miłość i spełniają się wielkie marzenia! VARIETE prezentuje ten spektakl, jako trzeci teatr w Europie, zaraz po Piccadilly Theatre na West Endzie i Stage Theatre an der Elbe w Hamburgu, a zarazem pierwszy w Polsce.

Idealna propozycja na wiosenne wieczory. Bawi, wzrusza widzów oraz uświadamia, że warto walczyć o marzenia i sny!

Bilety zakupić można w kasie teatru lub poprzez stronę www.teatrvariete.pl.

Źródło: teatrvariete.pl