Krystyna Róż-Pasek

Strona główna » Polecamy Dodano: 2015-12-07

Krystyna Róż-Pasek

Gorąco polecamy zapoznanie się z autorstwem Krystyny Róż-Pasek.

 

ROZA - Pracownia autorska zajmuje się projektowaniem wnętrz i mebli , wykonuje artystyczne dekoracje pomieszczeń w formie malowideł ściennych i ręcznie malowanych przedmiotów. Specjalizuje się w malarstwie sztalugowym - obrazy oraz portrety na zamówienie.

 

 

W ofercie posiada również wykonywanie rysunków, w tym portretów, rysunków satyrycznych i karykatur. Równocześnie zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Pracownię prowadzi Krystyna Róż - Pasek , absolwentka Liceum Plastycznego w Tarnowie – profil: tkactwo artystyczne oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - wydział: Architektura Wnętrz , specjalizacja: projektowanie mebli i elementów wyposażenia wnętrz .

 

Każdą osobę, która jest zainteresowana niepowtarzalnym wnętrzem , prezentem zapraszamy do współpracy. Istnieje możliwość zakupu dostępnego produktu lub zamówienia nowego projektu, także na podstawie zdjęcia.
Do pracowni zapraszamy również firmy zainteresowane oryginalnym wizerunkiem.
Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii prac oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 673 172 lub mailowego pod adresem: 

pracownieroza@gmail.com

Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie. Wszystkie przedmioty są oryginalnym dziełem autora. 

 

Źródło: 

 

https://www.facebook.com/Krystyna-R%C3%B3%C5%BC-Pasek-ROZA-art-and-design-197819373631113/timeline

 

http://www.rozaart.pl/