Krzychu Niedźwiecki Sam Gra Piosenk

Strona główna » Nasz patronat medialny Dodano: 2016-04-13

Nasz portal KULTURA I SZTUKA jest objeła paronat medialny nad ponizszym wydażeniem wydarzniem:

Zapraszamy na jednoosobowy koncert pt."KRZYCHU NIEDŹWIECKI - SAM GRA PIOSENKI" w ramach jego nowego programu z pogranicza rocka, piosenki autorskiej i muzyki improwizowanej. 

Krzychu Niedźwiecki przez 10 lat (1998-2008) był gitarzystą i drugim wokalistą zespołu Habakuk, z którym nagrał i współprodukował kilka płyt oraz koncertował w kraju i zagranicą. W latach 2009-2014 grał w zespole Bakshish. Obecnie gitarzysta zespołu BABYLON RAUS.

"Aranżacje jakie pragnę zagrać na swoich solowych koncertach w roku 2016 można ująć w kilku słowach: piosenki na gitarę, walizkę i głos z niewielką pomocą delay" - pisze nam o swoim koncercie Krzychu. "Śpiewam dużo falsetem, więcej w okolicach barytonu. Wykonuję piosenki z ważnym dla mnie tekstem. Zadając sobie lub innym pytanie: po co w takim razie wybrać się na koncert faceta samotnie grającego na gitarze piosenki, odpowiadam dość prosto. Jednoosobowy koncert jest najwyższą formą sztuki czy sztuczki zmierzenia się z piosenką, z tekstem, z dźwiękiem i wreszcie z komunikacją międzyludzką na metafizycznym poziomie. Treści poruszane w tych krótkich formach mówią o nas samych, naszych słabościach, drodze wyboistej, którą przez życie kroczymy, o tym czego chcemy a co musimy i co stanie się jeśli zmienimy kierunek naszej drogi."
 
Krzychu Niedźwiecki Sam Gra Piosenki 
Miejsce:  Pub pod Ziemią- KRAKÓW ul Miodowa 43
Data: 22.04.2016 Piątek
Wstęp: 5 złotych/10złotych z singlem "Gdyby nie te Raty/Małpa z Brzytwą

www.krzychuniedzwiecki.pl