MTB Film Festival presented by KROSS w Krakowie

Strona główna » Imprezy Dodano: 2018-11-26

MTB Film Festival presented by KROSS. W Krakowie czeka nas zlot fanów kręcenia korbą i ujęć filmowych 

 

Dzięki festiwalowi filmów poświęconych kolarstwu górskiemu w Krakowie w kinie Kijów.Centrum, 29 listopada, zbiorą się wszyscy fani dwóch kółek. Goście będą mieli okazję obejrzeć szereg produkcji dotyczących MTB, enduro i downhill, wyprodukowanych przez najzdolniejszych krajowych filmowców. Nie zabraknie też konkursów na najlepsze amatorskie nagranie i zdjęcie, spotkania z zawodowymi kolarzami górskimi KROSSA, a także premiery eBike’a KROSS Soil Boost.

 

Festiwal zostanie zorganizowany 29 listopada w krakowskim kinie Kijów.Centrum przy alei Krasińskiego 34 w godz.18-22. Podobne jak w ubiegłych latach najciekawszą atrakcją programu będzie konkurs filmowy w którym adrenalina, kurz, błoto, endorfiny i pełne pasji katownie sprzętu rowerowego mają odgrywać główne role.

 

– Zaprosimy najlepszych polskich producentów, zostawiając jednocześnie możliwość udziału najciekawszych amatorskich produkcji tego sezonu. W tym roku dodatkowo poszerzamy kategorie festiwalowe o bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018 i Rowerowe Zdjęcie Roku, wykonane przy użyciu kamerki GoPro - mówi Tomasz Kubik z agencji Zooteka, która odpowiada za organizację MTB Film Festival presented by KROSS.


Dla najlepszych filmowców przewidziano do wygrana flagowe modele kamer GoPro. To wtedy nastąpi też oficjalna premiera górskiego roweru elektrycznego z pełnym zawieszeniem KROSS Soil Boost. Warto zaznaczyć, że na tym wydarzeniu kulturalnym pojawią się również zawodnicy, współpracujący z tą największą marką rowerową w kraju.

 

- Cieszymy się, że mamy okazję wspierać tak świetne wydarzenie jak MTB Film Festiwal. Jest to doskonała okazja, żeby całe środowisko rowerowe zgromadziło się w Krakowie, wspólnie oglądając filmy i dyskutując o sporcie, który jest pasją nas wszystkich – komentuje Monika Luberadzka, Brand Manager KROSSA.

 

Dodatkową atrakcją jest możliwość zaangażowania w udział w seansie amatorskich produkcji filmowych. W konkursie, który zostanie przeprowadzony na profilu wydarzenia Facebooku może wziąć każdy, kto zgłosi swój krótki film o rowerowej tematyce (od 1:30 do maksymalnie 5 minut) na adres agencja@zooteka.com.pl. To samo dotyczy zdjęć konkursu bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018.

 

Nadsyłane filmy i zdjęcia zamieszczone zostaną na koncie ZOOTEKA na Facebooku, gdzie oceniane będą zarówno przez użytkowników portalu jak i grono wybranych ekspertów.

 

W rezultacie podczas finałowego seansu w kinie Kijów.Centrum organizatorzy zaprezentują trzy dodatkowe filmy amatorskie i wyeksponują w holu budynku najlepiej oceniane zdjęcia.

 

MTB FILM FESTIVAL presented by KROSS

 

Bilety na festiwal kupimy w cenach 30 zł do 28 listopada oraz 40 zł w dniu festiwalu. Wejściówki będą dostępne w kasach kina Kijów.Centrum i na stronie internetowej www.kijow.pl.

 

 

 

 

Ze szczegółowym programem imprezy i wszystkimi aktualnościami można zapoznać się na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.

 

 

Nagroda główna:

2000 zł oraz kamera GoPro HERO6 z zestawem akcesoriów rowerowych

 

bikeBoard MTB Zdjęcie Roku 2018

Nagroda główna:

1000 zł, wyróżnienie na łamach branżowego magazynu „Bikeboard” i nagrody rzeczowe od sponsorów festiwalu

 

Sponsor główny: KROSS

Organizatorzy: Agencja Zooteka, Fundacja Silva Rerum, kino Kijów.Centrum

Partnerzy imprezy: GoPro, Leatt, Rocday