Nagrodzone Złotą Palmą w Cannes „Życie Adeli: Rozdział 1 i 2” od 22 października na DVD

Strona główna » Premiery / Zwiastuny Dodano: 2014-10-14

foto: gotekfilm.pl

Od 22 października nagrodzony Złotą Palmą na MFF w Cannes 2013 film ,,Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" Abdellatifa Kechiche’a dostępny będzie na DVD w wydaniu z książeczką.

 

Pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, pierwsza miłość, pierwsze rozczarowanie. Życie Adeli zmieni się na zawsze, gdy spotka kilka lat starszą od siebie, odważną i piękną Emmę. To właśnie dzięki niej odkryje w sobie kobietę.Nagrodzone Złotą Palmą w Cannes ,,Życie Adeli: Rozdział 1 i 2" to odważna obyczajowo i pełna emocji historia wielkiej miłości. Film głośny na całym świecie także za sprawą śmiałych kreacji młodych aktorek i wyjątkowo realistycznych scen erotycznych.Wspaniała opowieść o miłości. 
Steven Spielberg, szef jury festiwalu w Cannes

 

Film dostępny na DVD od 22 października w cenie 29,99 zł razem z wydaniem tygodnika Polityka, a także w sklepiku internetowym Gutek Film, w sieciach Empik, Media Markt i Saturn oraz w sklepach internetowych empik.com, merlin.pl oraz DVDmax.Film na DVD (wydanie z książką) w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami i polskim lektorem.

 

 

źródło: Gutekfilm.pl