Najnowszy album składu STYL I STYKA

Strona główna » Polecamy Dodano: 2021-02-12

"Nie To Samo" to nazwa najnowszego albumu składu STYL I STYKA.
 
 

Melny, Gober i Dj Gondek połączyli znów swoje siły i po latach powrócili z nową energią. Ich ponowna współpraca przyniosła bardzo ciekawy rezultat, a dowodem na to są pełne wigoru kawałki, które znalazły się na płycie. Artyści z tej ekipy odznaczają się niezwykłą kreatywnością i każdy z nich tworzy wiele indywidualnych projektów m.in piszą książki, tworzą filmy i teledyski, dogrywają się do albumów czołowych reprezentantów polskiej sceny. Mają na swoich kontach wiele sukcesów muzycznych. 

 

 

Płyta "Nie to samo" cechuje się niezwykle klasycznym klimatem, którypozwala słuchaczowi powrócićdaleko do hip-hopowych korzeni. Stroną muzyczną tym razem zajęło się wielu producentów, co odróżnia ten album od ich poprzednich, w których bitami zajmowali się głównie Gober i Dj Gondek. Tekstowo wspomogli ich w dwóch kawałkach Młody SMF, oraz Gracjan CWN. Krążek tradycyjnie już dla tej ekipy doprawiony został sporą dawką fenomenalnych cut-ów i skreczy.

 
 

W grudniu 2020 ukazał się singlowy teledysk do utworu "Dwudziestelata", który znalazł się na kanale u Piha, gdzie pojawi się również ten cały album.