Premiera debiutanckiego albumu Tomka Ziętka „Some Old Songs"

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2023-11-22

Wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiego albumu Tomka Ziętka „Some Old Songs". Do tej pory fani artysty mogli zapoznać się z dwoma bardzo dobrze przyjętymi singlami „Your Kiss" oraz „C'mon". Teraz Tomek prezentuje utwór „Some Old Gum", któremu towarzyszy teledysk ze zdjęciami Pawła Jóźwickiego.

Debiutancki album Tomka Ziętka – jednego z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia, a także wokalisty, tekściarza, kompozytora i producenta - „Some Old Songs" pojawi się w sklepach oraz w serwisach streamingowych już 29 listopada. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami. Część z tych utworów czekała na swoją premierę w szufladzie Tomka przez kilka lat.

 
Artysta zaprezentował fanom już dwa świetnie przyjęte single: „Your Kiss" oraz „C'mon". Teraz przyszła pora na nostalgiczny i romantyczny utwór „Some Old Gum", który jest ostatnią zapowiedzią zbliżającego się krążka. Premierze towarzyszy teledysk ze zdjęciami Pawła Jóźwickiego.
 
Zobacz teledysk do "Some Old Gum":

 
Album Tomka Ziętka jest już dostępny w przedsprzedaży. Krążek można zamawiać z autografem artysty w dwóch wersjach: CD oraz na żółtym winylu.
 

Źródło: kayax.pl