9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-10-26

Ostatni tydzień października rozpocznie 44. Aukcja Sztuki Młodej, która odbędzie się 27 października, we wtorek. W ofercie aukcji znajduje się 66 pozycji, których autorami są zarówno często pojawiający się na aukcjach artyści jak m.in. Andrzej Masianis, Iwona Birenbaum i Iwona Kobryń, ale także twórcy, których prace rzadziej goszczą na rynku aukcyjnym. Ceny wywoławcze wynoszą 1000 zł. We wtorek zakończa się dwie aukcja. Pierwsza z nich to PUNKT WIDZENIA. Internetowa aukcja malarstwa i fotografii. Polecamy przyjrzeć się ofercie aukcji, w której biorą udział niezwykle interesujące prace autorstwa m.in. Tomasza Tobolewskiego, Marka Sanaka i Łukasza Rzepki. Ceny wywoławcze 35 pozycji wynoszą od 600 do 6000 zł. Druga aukcja to Internetowa Aukcja Sztuki, w której biorą udział 33 pozycje w cenach wywoławczych od 100 do 2400 zł. Polecamy zwrócić uwagę na prace Malwiny de Brade, Łukasza Jankiewicza i Kamila Sipowicza.

W środę zapraszamy na trzy aukcje. Jedna z nich będzie poświęcona biżuterii. W ofercie aukcji znajdują się m.in. przepiękny secesyjny wisiorek z przełomu XIX i XX wieku, naszyjnik w stylu edwardiańskim oraz różnorodne pierścionki i kolczyki. Łącznie w aukcji weźmie udział 109 pozycji w cenach wywoławczych od 900 do 98000 zł. W tym dniu odbędzie się również Aukcja Prac Na Papierze. Będzie to okazja do nabycia prac m.in. Wojciecha Weissa, Jacka Malczewskiego, Mojżesza Kislinga i Ludwika Maciąga. Ceny wywoławcze 100 pozycji wynoszą od 100 do 5000 zł. Kolejną odbywającą się w tym dniu aukcją jest X Aukcja Sztuki. Polecamy Państwa uwadze m.in. obrazy Gejsza Iwony Wierkowskiej – Rogowskiej, Jak Ptak Iwony Simki – Surmy, Chwila Doroty Politowskiej. W aukcji bierze również udział ciekawa rzeźba Wspólnie autorstwa Jacka Podlasińskiego. Ceny wywoławcze 77 pozycji wynoszą od 500 do 1000 zł.

W czwartek, 29 października również odbędą się trzy aukcje. Oferta V Aukcji Dzieł Sztuki obejmuje takie wspaniałe dzieła jak m.in. Portret żony - Jadwigi Mehofferowej autorstwa Józefa Mehoffera, Nimfa na skale Feliksa Michała Wygrzywalskiego, Martwa natura z wazonem Benona Liberskiego, Kompozycja 68 | 16 Teresy Rudowicz. Ceny wywoławcze 62 pozycji wynoszą od 1000 do 120000 zł. Kolejną aukcją jest Aukcja sztuki, w której ofercie znajduje się 61 pozycji. Wśród nich znajdują się obrazy takich artystów jak m.in. Julian Fałat, Veruube, Piotr Michałowski i Sławomir Chmielewski. W aukcji wezmą także udział wspaniałe obrazy autorstwa nieznanych malarzy oraz biżuteria, rzeźby i sztuka użytkowa. Ceny wywoławcze wynoszą od 300 do 75000 zł. Kolejną okazją do zakupu prac wspaniałych, polskich artystów będzie Aukcja Dzieł Sztuki. W aukcji oprócz malarstwa wezmą udział interesujące przedmioty takie jak pas kontuszowy dwustronny, figurki z Miśni i pistolet skałkowy. Wśród 75 pozycji znajdziemy obrazy m.in. Jerzego i Juliusza Kossaków, Józefa Brodowskiego, Otolii Kraszewskiej i Stanisława Młodożeńca. Warto zwrócić uwagę na grafikę autorstwa Jana Piotra Norblina. Ceny wywoławcze wynoszą od 550 do 145000 zł. W tym dniu zakończy się Aukcja promocyjna, w której ofercie znajduje się 139 pozycji z dziedziny malarstwa współczesnego, rzeźby, grafiki i rysunku.


31 października zapraszamy na Aukcję Młodej Sztuki Struktura. W katalogu aukcji znajduje się 29 pozycji w cenach wywoławczych od 500 do 1800 zł. Dużą część z nich stanowi malarstwo abstrakcyjne autorstwa m.in. Jacka Jasiniaka, Marty Dunal, Michała Jędrczaka i Izabeli Drzewieckiej. Polecamy zwrócić uwagę na prace Magdaleny Mędzkiewicz, Natalii Nasady tudzież Marcina Ziółkowskiego. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .