9876543210

Przegląd oferty aukcyjnej

Strona główna » Aktualności Dodano: 2020-10-30

W poniedziałek, 2 listopada zapraszamy na Aukcję Natura/Flora/Fauna. W ofercie aukcji znajduje się malarstwo i rzeźby współczesnych, młodych artystów nawiązujące do tematyki aukcji. Wśród pozycji znajdują się prace m.in. Dawida Zdobylaka, Marceliny Siwiec, Michaliny Czurakowskiej i Zanny Brzyzek. Ceny wywoławcze 47 pozycji wynoszą od 200 do 2500 zł.

4 listopada odbędą się trzy aukcje. Pierwsza z nich to Aukcja Nowej Sztuki, w której wezmą udział 52 pozycje z dziedziny malarstwa współczesnego w cenach wywoławczych 1000 zł. Warto zwrócić uwagę na prace m.in. Piotra Bomersbacha, Roberta Krężlaka tudzież Marty Horch. W tym dniu odbędzie się również Aukcja Sztuki XX i XXI wieku. Ciekawą pozycją biorąca udział w aukcji jest Taca z vedutą warszawską Tadeusza Piotra Potworowskiego. Warto zwrócić uwagę na prace Jana Berdyszaka, Alfreda Lenicy oraz Joanny Sarapaty. Ceny wywoławcze 104 pozycji wynoszą od 400 do 110000 zł. 4 listopada odbędzie się Aukcja Designu z kolekcji Beaty Bochińskiej. Beata Bochińska to wieloletnia dyrektorka Instytutu Wzornictwa Przemysłowego; historyczka sztuki, wykładowczyni uniwersytecka; krytyczka, miłośniczka i kolekcjonerka designu. W ofercie aukcji znajdują się 124 pozycje w cenach wywoławczych od 20 do 1000 zł. Polecamy przyjrzeć się pięknemu zestawowi mebli projektu Rajmunda Hałasa oraz zabytkom techniki.

6 listopada zapraszamy na 2. Jesienną Aukcję Sztuki. W aukcji weźmie udział 76 pozycji w cenach wywoławczych od 800 do 3000 zł. Autorami prac są m.in. Wojciech Piekarski, Mateusz Dolatowski, Nika Grzymska i Kamila Bednarska. W piątek będzie można wziąć udział także w VI Aukcji - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów. Polecamy zwrócić uwagę na rzeźby Tomasza Górnickiego oraz prace Zofii Błażko i Soni Ruciak. Ceny wywoławcze 36 pozycji wynoszą od 1500 do 30000 zł.

7 listopada zakończy się V Aukcja Sztuki Współczesnej. W aukcji bierze udział kilka bardzo interesujących prac Tomasza Sętowskiego. Ponadto polecamy zwrócić uwagę na ceramikę autorstwa Jacka Sibilskiego oraz grafiki Jerzego Nowosielskiego. Łącznie w aukcji bierze udział 27 pozycji w cenach wywoławczych od 800 do 40000 zł.


W sobotę odbędzie się także 34. Major auction – Art. Bogata oferta aukcji składa się z 1507 pozycji. Znajdziemy w niej m.in. malarstwo, ceramikę, porcelanę, militaria, zegarki oraz fotografie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Aukcji charytatywnej Artyści dla Artystów 3. Aukcja odbędzie się 8 listopada. W aukcji wezmą udział prace artystów Związku Polskich Artystów Plastyków z okręgu krakowskiego, m.in. Iwa Birkenmajera, Konrada Srzednickiego, Krzysztofa Kiwerskiego, Bettiny Bereś, Juliusza Joniaka oraz Wiesława Dymnego. Ceny wywoławcze 290 pozycji wynoszą od 100 do 1000 zł.


8 listopada zakończy się Aukcja Sztuki. W aukcji bierze udział 77 pozycji w cenach wywoławczych od 520 do 7800 zł. Oferta aukcji obejmuje malarstwo współczesne, grafikę i rysunek, rzeźby i plakiety. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi pozycjami dostępnymi na aukcjach w tym tygodniu na naszej stronie internetowej https://onebid.pl/pl .