Wielka wyprzedaż krzeseł z widowni krakowskiego teatru

Strona główna » Wydarzenia Dodano: 2022-04-07

W związku z remontem widowni Dużej Sceny w dniu 9 kwietnia (sobota) od godz. 10:00 do godz. 14:00, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie organizuje dzień otwarty, podczas którego będzie możliwość zakupu krzeseł oraz foteli z widowni Dużej Sceny.

Jest to niepowtarzalna szansa stać się właścicielem niezwykłych modeli o różnorodnej kombinacji. Fotele i krzesła będzie można zakupić w wielu wariantach: pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, pięcioosobowe, siedmioosobowe.

Ceny będą ustalane indywidualnie adekwatnie do stanu oraz ilości foteli. Za krzesła należy dokonać płatności w dniu wydarzenia, natomiast odbiór wybranych modeli będzie możliwy w maju (po ostatnim spektaklu Dziadów).

W najbliższą sobotę będzie również otwarty sklepik teatralny z naszymi gadżetami. Będzie można między innymi zakupić koszulki i bluzy z logo „DZIADY”.

Oprócz sobotniego wydarzenia zapraszamy na spektakle grane w najbliższym tygodniu.

Kalendarium:

„O Kotach” w reżyserii Tomasza Cyza. Po dłuższej przerwie wracamy na scenę Domu Machin. Zagramy dla Was już 5, 6 kwietnia (wtorek, środa). Wybrane wiersze z tomiku O kotach Charlesa Bukowskiego stworzą słodko-gorzką (śpiewaną!) opowieść o kociej bliskości, czułości, miłości, nienawiści, strachu, bitwach, ranach, umieraniu.

8, 9 kwietnia (Scena MOS) będzie można zobaczyć  spektakl ”Wojna polsko-ruska” w reżyserii Pawła Świątka.  W dobie wychodzących spod ziemi demonów nacjonalizmu Wojna polsko-ruska Doroty Masłowskiej nabiera porażającego, jadowitego blasku. Tę historię, historię pewnej bzdurnej – lub zupełnie niebzdurnej – wojny, wojny z ruskami, z wszelkim obcym, oraz historię głównego bohatera, Silnego, brawurowo opowiada sześć dziewczyn, które spotkał na swojej popapranej drodze pierwszy dresiarzo-husarz Rzeczypospolitej.

Natomiast 9, 10 kwietnia (sobota, niedziela) na Scenie Domu Machin spektakl Simona K. Wołająca na puszczy - reżyseria Anna Gryszkówna. Jest to monodram Agnieszki Przepiórskiej. Pełna konfliktów, żądna uznania, ale nie w pełni doceniona. „Simona K. Wołająca na puszczy” to opowieść o kobiecie niezwykłej i pełnej sprzeczności. Silnej i zagubionej, bezkompromisowej i wrażliwej, ale przede wszystkim bardzo odważnej.

Źródło: www.teatrwkrakowie.pl