Zimowa Plenerowa Parada z Mikołajem

Strona główna » Aktualności Dodano: 2023-12-07

Druga ZIMOWA PLENEROWA PARADA Z MIKOŁAJEM przed nami!

Grudzień w Bytomiu rozpoczęliśmy z przytupem - magicznym Bytomskim Jarmarkiem Świątecznym.

Zatem kochani duzi i mali, WSZYSCY, którzy uwielbiacie magię zimy!

Mamy ogromną radość zaprosić Was na niedzielne wydarzenie w ramach Bytomskiego Jarmarku Świątecznego - Zimową Plenerową Paradę z Mikołajem i jego niezastąpionymi pomocnikami. To będzie najwspanialsze przedświąteczne wydarzenie w całym Bytomiu!

Wszystko odbędzie się 10 grudnia (niedziela), od godz. 17.00. Spotkamy się na placu Karin Stanek 1 pod Bytomskim Centrum Kultury, a potem wspólnie przejdziemy ulicą Piekarską na bytomski Rynek. Do Parady można dołączyć również na jej trasie.

Do udziału w Paradzie zapraszamy Was w najpiękniejszych i najbardziej kreatywnych strojach zimowych. Jeżeli nie macie przebrania, też dołączajcie. Razem zamienimy ją w prawdziwą zimową krainę pełną magii i radości! Będą niespodzianki, słodkości i mnóstwo zabawy. Każdy, kto weźmie udział w Paradzie, będzie miał możliwość wykonania zdjęcia z Mikołajem!

Nie możemy się doczekać, aby spędzić z Wami te magiczne chwile. Pamiętajcie, im więcej nas będzie, tym więcej uśmiechów i radości!

Do zobaczenia podczas Zimowej Parady w Bytomiu!

Zapraszają organizatorzy: BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Miasto Bytom, Miejski Zarząd Dróg i Mostów; współorganizatorzy – Śląskie. Pozytywna energia, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, Jarmarki Śląskie i partner – Metropolia GZM.

 

źródło: becek.pl