Zobacz fragmenty filmu "Frank" z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Film od 11 lipca w kinach.

Strona główna » Premiery / Zwiastuny Dodano: 2014-06-30

gutekfilm.pl

Zapraszamy do obejrzenia 7 fragmentów filmu „Frank” Lenny’ego Abrahamsona z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Film w kinach od 11 lipca.

Poznajemy w nich Franka, charyzmatycznego lidera alternatywnego zespołu muzycznego – w tej roli Michael Fassbender – który skrywa swoją twarz pod wielką maską. Dowiadujemy się dlaczego ją nosi, jak w niej funkcjonuje, a także na czym polega i jak przebiega nagrywanie najbardziej bezkompromisowego albumu w historii muzyki.

Pewnego dnia Frank i jego zespół przyjeżdżają zagrać koncert w małym nadmorskim mieście, gdzie mieszka Jon (Domhall Gleeson). Ten trzydziestolatek ma śmiertelnie nudną pracę i wciąż mieszka z rodzicami, jednak nie pogodził się jeszcze z losem - w każdej wolnej chwili próbuje komponować piosenki i pielęgnuje marzenie o muzycznej karierze. Szczęście uśmiecha się do niego w najmniej spodziewanym momencie, gdy na skutek przypadku Frank i jego szalona partnerka Clara (Maggie Gyllenhaal) proponują mu, by dołączył do ich zespołu. Warunek jest tylko jeden: Jon musi porzucić wszystko i zaszyć się z nimi na pustkowiu, by wspólnie nagrać najbardziej szalony i bezkompromisowy album w historii muzyki. Wygląda na to, że spełnienie marzeń chłopaka jest na wyciągnięcie ręki, ale nie przypuszcza on nawet jak ciężką walkę przyjdzie mu o nie stoczyć.

 

"Frank" w kinach od 11 lipca 2014

 

źródło: Gutekfilm.pl